סדנה להמצאת רעיונות לפתרונות טכנולוגיים למניעת אלימות כלפי נשים בביתן מבית פורום מיכל סלה

** לשמחתנו כל הסדנאות מלאות **

"שום דבר עלינו בלעדינו" Nothing About Us Without Us הוא מסלול ייחודי הפונה לקהל של נשים ונוער שחוו אלימות על בשרם או על אדם קרוב מאוד (כגון אחות). במסגרת המסלול מתקיימות סדנאות רעיונאות מקצועיות (Ideation workshops) להמצאת רעיון לפתרון טכנולוגי להצלת חיים של נשים וילדים בשבי האלימות בתוך הבית.

מה נדרש? ניסיון חיים ורצון לחולל שינוי. אין צורך בניסיון מקדים. ההשתתפות היא בסדנה אחת בלבד וללא תשלום. הסדנאות מתקיימות בחודש אפריל 2023. ניתן לבחור להשתתף בסדנה מקוונת בזום או בסדנה פיזית ארוכה בתל אביב.

בסוף הסדנה המשתתפות יקבלו את ההזדמנות להגיש את הרעיון הטכנולוגי שלהן לתחרות "האקתון מיכל סלה Safe@Home". ההאקתון הוא אירוע תחרותי טכנולוגי, היחיד בישראל, לפיתוח סטארטאפים להצלת חיים ומניעת אלימות כלפי נשים בתוך ביתן. ההאקתון יתקיים בסוף חודש מאי 2023 במעמד נשיא המדינה.

הרעיונות הטובים אשר יעלו בסדנאות ויתקבלו להאקתון מיכל סלה - יזכו להרכיב צוות ויחד יגשימו את הרעיון בדרך אל החלום להציל חיים. יזמת הרעיון, שורדת האלימות, תעמוד בראש הצוות שיבנה את המיזם שלה. כמו כן היא תוכל לקבל הזדמנות חסרת תקדים להשתתף בתכניות המשך, אקסלרטור לפיתוח עסקי וליווי תהליכי השקעות, חשיפה תקשורתית בין-לאומית ועוד.

טופס ההשתתפות להלן מיועד לנשים או לנערות ונערים, שחוו בעצמם אלימות בתוך המשפחה, או למעגל הכי קרוב שלהן/ם. ** במידה והנך מעוניינ/ת להשתתף, אנא מלא/י את הטופס הבא. המידע נשאר בחזקת פורום מיכל סלה, נשמר באופן דיסקרטי ונעשה בו שימוש אך ורק לצרכי המסלול ״שום דבר עלינו בלעדינו״. הטופס מנוסח בלשון אישה מטעמי נוחות.

מסלול "Nothing About Us Without Us" הוא מבית פורום מיכל סלה ו-Google - בהנחיית חברת EY.